O nas

"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu."


Dan Brown

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na wielkopolskim rynku od 1997 roku. Pierwotnie główną gałęzią działalności była elektronika, jednak rosnące zapotrzebowanie na usługi IT spowodowało zmianę profilu działalności. W ciągu blisko dwudziestu lat działalności zyskaliśmy zaufanie wielu  klientów z wielu branż. Stawiamy na współpracę partnerską i utrzymanie wzorowych relacji z naszymi klientami. Celem jest długofalowa współpraca oparta na zaufaniu i zadowoleniu obu stron.

Jak działamy?

Przed rozpoczęciem współpracy dokonujemy analizy bazy sprzętowej, oprogramowania, infrastruktury sieciowej i zabezpieczeń. Słuchamy uważnie wszelkich sugestii, życzeń oraz analizujemy problemy jakie dotychczas występowały w systemach klienta. Wszelkie działania mające na celu optymalizację pracy w przedsiębiorstwie wykonujemy w ramach kontraktu serwisowego i w takim czasie, aby nie generować przestoju w jego funkcjonowaniu. Klient ponosi ewentualne koszty zakupu sprzętu czy zmian w infrastrukturze sieciowej. W swoich działaniach dążymy do sytuacji, w której informatyka ma być skutecznym narzędziem pracy a nie źródłem codziennych problemów.

articleexample

Doświadczenie i profesjonalizm

Dbamy o ciągłe poszerzanie naszych umiejętności. Szkolimy się w zakresie strategicznych rozwiązań stosowanych u naszych klientów. Nie wdrażamy rozwiązań przypadkowych a tylko te, które dowiodły , że są skuteczne. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo danych naszych klientów oraz na wzrost efektywności pracy ich pracowników.

chicasenred.me turn off light please.
https://sextophd.net