Pomoc techniczna

Poblem z komputerem ? Musisz go rozwiązać jak najszybciej ? Pobierz aplikację do zdalnego wsparcia i skontaktuj się z nami.


Poniższe aplikacje pozwolą nam na zdalną pomoc w rozwiązaniu problemów z Twoim komputerem. Aplikacje są wolne od zagrożeń i wirusów i zweryfikowane przez systemy bezpieczeństwa Eset Internet Security. Pobranie i użycie ich, nie wiąże się z koniecznością instalacji i ingerencji w system operacyjny komputera na którym pracujesz. Dostęp zdalny jaki uzyskamy będzie aktywny tylko podczas wykonywania prac serwisowych i nie będziemy mieli możliwości przejęcia zdalnej kontroli po zakończeniu prac bez Twojej akceptacji.

Jak działamy?

Aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich klientów , którzy potrzebują zdalnego wsparcia IT. Warunkiem koniecznym jest to aby komputer był w stanie pozwalającym na komunikację z Internetem oraz na uruchomienie aplikacji. Po pobraniu aplikacji i zapisaniu jej na dysku komputera należy ją uruchomić  i skontaktować się telefonicznie pod numerem dostępnym z zakładce Kontakt bądź w aplikacji.

Dla aktualnych klientów wsparcie jest bezpłatne i wykonywane w ramach istniejącej umowy serwisowej.

Jeżeli jeszcze nie masz z nami umowy, oferujemy bezpłatną wycenę usługi. Po przeanalizowaniu problemu określimy kwotę usługi i pozostanie tylko wykonanie płatności za pomocą Blik. Po dokonaniu płatności rozpoczniemy czynności serwisowe. Wszystkie wykonane czynności będą udokumentowane w formacie pliku video w celu uniknięcia nieporozumień lub dochodzeniu ewentualnych roszczeń. Po zakończeniu prac otrzymasz od nas fakturę potwierdzający wykonanie usługi.

 

Aplikacja zdalnego wsparcia technicznego systemów operacyjnych Microsoft ®

Wersja dla systemów Microsoft

Pobierz

Aplikacja oparta o licencjonowaną wersję TeamViewer

  • Wersja programu: 15
  • Język: PL

Aplikacja zdalnego wsparcia technicznego systemów operacyjnych Apple ®

Wersja dla systemów OSx

Pobierz

Aplikacja oparta o licencjonowaną wersję TeamViewer 15

  • Wersja programu: 15
  • Język: PL
chicasenred.me turn off light please.
https://sextophd.net